iletisim

inşaat zemin duyuru:

insaat-zemin.com websitemizi zemin kaplama sektörü için yeniden tasarladık...

Zemin Döşeme Çeşitleri

Açık Alan Spor Saha Zemin Kaplamalar ve Çeşitleri :
1. Akrilik Zemin Kaplama. 2. Cushion Akrilik Zemin Kaplama. 3.Tartan Üstü Akrilik Zemin Kaplama. 4. Tartanüstü Epdm Zemin Kaplama Yapılması.

Kapalı Çok Amaçlı Spor Saha Zemin Kaplamaları :

  • 7 mm. kauçuk taban + 2 mm. poliüretan esaslı coating'den oluşup, kapalı spor salonlarının tümü için ideal bir kaplamadır. Mat boyasi sayesinde isik yansimalarini tamamen önler.
  • Poliüretan esasli bir boya ile kaplandığından çizilme ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Sadece temizlik bakımı ile uzun yıllar özelliklerini kaybetmeden kullanılır.

Spor Saha Ekimanları & Spor Saha Malzemeleri,
1.Basketbol Sahası Ekipmanları, 2. Tenis Kortu Spor Ekipmanları, 3. Voleybol Sahası Spor Ekipmanları, 4 Mini Futbol Sahaları Zemin Ekipmanları, 5. Furbol Sahaları Spor Ekipmanları, 6. Skorbord, 7. Hentbol Spor Ekipmanaları, 8. Badminton Saha Ekipmanları,
Tüm Spor Ekipmanlarında ISO 9001 belgeli ÜRETİCİ FİRMA MUSU SPOR EKİPMANLARI

Kauçuk Esasli Kilitli Parke ve Yer Karoları Zemin Kaplamaları :
Geri dönüşüm projesinin en güzel ürünü olan çevre dostu, Kauçuk Zemin Kaplama esnek kauçuk granüller, yine çevre dostu olan kimyasal bağlayıcılar ile birleştirilerek üretilmiş güvenli, esnek ve dekoratif. Farklı ebadları ve renk seçenekleri bulunan Gri – Kırmızı – Kahverengi – Kiremit – ve yeşil olmak üzere 5 ayrı rengi bulunmaktadır.

 

Yerinde Dökme Sbr Üstü Edpm Kaplamalar :
Toplam 8, 10 veya 13 mm. kalınlıkta uygulanabilen, renkli ve ultraviyole dayanımı yüksek EPDM kauçuk granülleri ile tek komponentlı poliüretan bağlayıcının karışımından oluşan su geçirgen, esnek, sporcu sağlığına uygun sentetik spor saha zemin sistemidir.
Kullanım Yerleri : Kapalı ve açık tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, atletizm pistleri ile tüm açık spor saha zeminlerine uygundur.

Hizmetlerimiz

  • qr kodu